Ciekawe prezenty dla młodego kierowcy

Dla młodych kierowców, którzy dopiero zdali egzamin na prawo jazdy, idealnym prezentem będzie jazda autem rajdowych po torze wyścigowym. Fanom jazdy po bezdrożach warto sprezentować przejażdżkę quadem. Natomiast przejazd gokartem jest idealnym podarunkiem dla młodych kierowców, którzy marzą o karierze kierowcy wyścigowego.

Przejażdżka autem rajdowym

Idealnym pomysłem na prezent z okazji zdania egzaminu na prawo jazdy jest przejażdżka szybkim samochodem. Tor wyścigowy jest miejscem, gdzie młody kierowca może wypróbować nabyte umiejętności. Do wyboru są auta znanych marek i ich legendarne modele, takie jak Ferrari F430, Lamborghini Gallardo czy Ford Mustang. Istnieje również możliwość wyboru nawierzchni toru rajdowego pomiędzy asfaltem, betonem lub płytami betonowymi. Przejażdżki odbywają się w kilku miejscach, m.in. w Poznaniu, Białymstoku, Kielcach, a nawet w Szwecji. Jazda samochodem rajdowym to też oryginalny prezent urodzinowy lub okazja do wspólnego spędzenia czasu w nietypowych okolicznościach.

Jazda gokartem – idealny prezent dla mężczyzny

Ciekawym prezentem dla każdego fana motoryzacji jest przejażdżka gokartem. Niejeden mężczyzna marzył w dzieciństwie o karierze kierowcy wyścigowego. Dodatkowym atutem jest możliwość zmierzenia się z innymi osobami w prawdziwym wyścigu rajdowym. Na torze kartingowym podnosi się poziom adrenaliny oraz można nauczyć się opanować emocje w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zdarzyć się każdemu kierowcy. Przejechać się gokartem można w 11 miejscach w Polsce, a najdłuższy tor wyścigowy znajduje się w stolicy.

Przejażdżka quadem po bezdrożach

Niezapomnianą przygodą dla każdego młodego kierowcy jest przejażdżka quadem po bezdrożach. Niewątpliwym atutem takiej jazdy jest obcowanie z polską naturą i pięknymi widokami. Swoje umiejętności kierowania pojazdem można szlifować po terenach leśnych, piaszczystych oraz górzystych. Takie doświadczenie dostarcza ogromnej dawki adrenaliny i wspaniałych wspomnień. Dla organizatorów takich przejażdżek najważniejsze jest bezpieczeństwo uczestników, dlatego każda osoba otrzymuje potrzebny ekwipunek (kask, rękawice, gogle) oraz niezbędny instruktaż. W przejażdżce towarzyszy zawsze instruktor, który czuwa na właściwym przebiegiem jazdy.

Author: Redaktor Naczelny

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Diagnostyka genetyczna przy leczeniu niepłodności

Zdiagnozowanie przyczyn niepłodności, trudności z zajściem w ciążę czy powracających poronień, wymaga wykonania wielu badań. Na szczególną uwagę wśród nich...

Zamknij