Co kupić kobiecie na urodziny – najlepszy prezent dla niej

Na prezent dla mamy, żony czy znajomej, warto wybrać oryginalną rozrywkę, którą kobieta będzie mogła kontynuować w przyszłości. Dobrym pomysłem na podarunek na 40. urodziny jest degustacja win lub japoński manicure. Na prezent na 50. urodziny warto wybrać się do salonu masażu, który poprawia samopoczucie i witalność. W 60. urodziny dobrze jest zabrać kobietę na naukę garncarstwa lub trening Qi-Gong – połączenie ćwiczeń ruchowych i oddechowych.

Urodziny kobiety są świetną okazją do zaskoczenia jej czymś oryginalnym. Prezent należy dobrać do potrzeb jubilatki. Dobrze jest wykorzystać tę możliwość do zaproponowania kobiecie nowej aktywności, którą będzie mogła kontynuować w przyszłości.

 

Jaki prezent na 40. urodziny

Świetnym pomysłem na prezent na 40. urodziny dla kobiety jest degustacja win. Atrakcja odbywa się w towarzystwie doświadczonego doradcy w ustalonej wcześniej winiarni. Czas degustacji jest zależny od preferencji klienta, zwykle trwa od 1,5 do 5 godzin. Na pokazie uczestniczka poznaje historię win, tajemnicę ich aromatu oraz sposób dobierania przypraw. Następnie kobieta może spróbować wybranych trunków wraz z podaną przystawką. Dobrym pomysłem na prezent jest również japoński manicure, które polega na wcieraniu w paznokcie preparatu odżywczego wzmacniającego ich strukturę. Składnikami substancji są witaminy A, H, E, prowitaminy B5 oraz keratyna, która ma właściwości budulcowe. Japoński manicure jest stosowany w najlepszych salonach pod okiem doświadczonych kosmetyczek. Jest to świetny prezent, który poprawi humor i samoocenę kobiety.

 

Jaki prezent na 50. urodziny

Na 50. urodziny kobiety świetnym prezentem jest wyjście do salonu masażu. Na początek dobrze jest się udać na refleksoterapię, czyli masaż dłoni i stóp. Chociaż masowane są tylko kończyny, terapia dobrze wpływa też na inne części ciała. Stopy mają meridiany, czyli punkty, które są powiązane z innymi organami wewnętrznymi. Jest to więc zabieg pobudzający pracę całego organizmu. Masaż pomaga też usunąć toksyny z ciała i poprawia ukrwienie. Jest to zabieg przeznaczony szczególnie dla przemęczonych i zestresowanych kobiet. Świetnym pomysłem jest również masaż gorącymi kamieniami pochodzenia wulkanicznego. Ten zabieg to wspaniały relaks, który poprawia kondycję i samopoczucie. Gładkie i miękkie kamienie rozluźniają napięte mięśnie i łagodzą bóle. Jest to świetna okazja na prezent dla mamy.

 

Jaki prezent na 60. urodziny

Kobiety w wieku 60 lat lubią spokojne zajęcia, które mogą wyzwolić kreatywność. Świetnym prezentem na 60. urodziny jest nauka tworzenia naczyń na kole garncarskim. To zajęcie pomoże sprawdzić siły w nowej dziedzinie sztuki i nauczy tworzyć własne garnki i kubki. Atrakcja jest przeznaczona też dla par, więc stanowi świetną zabawę dla dwojga. Kolejnym prezentem, który zaskoczy kobietę jest kurs Qi–Gong. Jest to wschodnia metoda kierowania siłami witalnymi. Trening polega na połączeniu ćwiczeń ruchowych i oddechowych w celu poprawy samopoczucia i zdrowia.

 

Author: Redaktor Naczelny

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Endokrynolog – co leczy?

Lekarz endokrynolog zajmuje się schorzeniami układu dokrewnego, czyli zaburzeń hormonalnych. Do endokrynologa należy się udać w przypadku podejrzenia zaburzeń endokrynologicznych,...

Zamknij