Coca-Cola odwiedzi polskie miasta

 

Warto znaleźć czas na przygotowany wspólnie z domownikami wartościowy posiłek i niespieszne posiedzenie przy stole w trakcie jedzenia i rozmowy. Uczy to dzieci dobrych nawyków i procentuje szeregiem pozytywnych skojarzeń, miłych wspomnień oraz niezapomnianych chwil.

Jak wyglądała największa w polskiej historii akcja promocyjna produktu spożywczego

W 2015 roku Coca-Cola rozpoczęła ogromną samplingową akcję „Razem smakuje lepiej”, trwającą od połowy lutego do końca kwietnia. Patrole pracowników firmy z identyfikatorami zachęcały mieszkańców Warszawy, Krakowa i Trójmiasta do celebrowania wspólnych posiłków w rodzinnym gronie przy gratisowej butelce gazowanego napoju. Na odwrocie etykiet znajdowały się przepisy na przepyszne obiady. Organizatorzy akcji o ogromnym zasięgu obiecywali, że prawie każdy mieszkaniec miasta bądź regionu objętego promocją, otrzyma swoją własną, darmową butelkę Coca-Coli. Codzienne potrawy można przyrządzać wspólnie i razem zasiadać do stołu, ciesząc się wzajemną bliskością. Każdy obiad czy kolacja może być wyjątkowy. Najważniejsze to niespiesznie cieszyć się nimi z członkami rodziny. W dobrym towarzystwie apetyt na jedzenie i życie rośnie, a wszystko smakuje znacznie lepiej. Wizja koncernu jest zgodna z promowanym w mediach wzorem rodzinnego posiłku: jedzonego przy dużym stole, ze śmiechem, radością i smakiem. Posiłku celebrowanego, który stanie się częścią kolekcjonowanych w każdym wieku miłych, cennych wspomnień.

Nowy rok – nowa akcja samplingowa

Podobna akcja promocyjna rozpoczęła się wiosną 2016 roku. Od 22 kwietnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 16. do 20., a w weekendy od 11. do 19., pracownicy koncernu odwiedzają polskie domy. Na terenie siedmiu miast (Bydgoszczy, Gdańska, Kielc, Krakowa, Lublina, Olsztyna i Torunia) wyposażeni w specjalne legitymacje i ubrani w firmowe, charakterystyczne, czerwone stroje mężczyźni i kobiety pukają do drzwi. Oferują darmowe butelki napoju oraz kupony promocyjne i oferty sklepów, w których po okazyjnej cenie można kupić flagowe produkty koncernu oraz składniki niezbędne do przygotowania rodzinnego obiadu dla całej rodziny.

Author:

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak długo rozwija się rak trzustki?

Rak trzustki objawia się bólem grzbietu, żółtaczką i nudnościami. Chory cierpi też na dolegliwości żołądkowo-jelitowe oraz nabrzmiały pęcherzyk jelitowy. Nowotwór...

Zamknij