Czego jeszcze nie wiesz o seksie, a boisz się zapytać

Jak podniecić faceta?

 

Często Pani błędnie myślą, że mężczyzna podnieca się bardzo szybko. Prawda jest taka, że zarówno mężczyźni jak i kobiety znają praktycznie wszystkie strefy erogenne na ciele kobiety, a o strefy erogenne facetów, w tym o męski punkt G nie dbamy tak bardzo. Mężczyzna oczywiście podnieca się kiedy uprawiamy peeting, czyli nie uprawiamy pełnego stosunku, a jedynie drażnimy miejsca erogenne, w tym strefę intymną, ale do pełnego podniecenia jest potrzebne również kilka innych rzeczy. Faceci są wzrokowcami i uwielbiają widzieć swoją kobietę w pięknej bieliźnie, niezależnie, czy jest to ich pierwszy raz, czy już wielokrotnie spali z kobietą. Może być to cały komplet bielizny, a czasem wystarczą ładne stringi i elegancki stanik. Podniecenie można wywołać poprzez np. masaż pleców, czy podgryzanie uszu, które również są świetną strefą erogenną. Niezmiernie ważne jest, czy wiemy np. jak się całować. Umiejętny pocałunek potrafi wiele zdziałać. Możey bawić się językiem, podgryzać lekko wargę partnera. Wszystkie te ruchy sprawią, że facet podnieci się znacznie szybciej. NIezmierne ważne jest take budowanie napięcia. Nie zawsze mężczyzna potrzebuje szybkiego zaspokojenia. Niewiele Pań wie, że poprzez męski punkt g mężczyzna również może doznać niesamowitej rozkoszy. Jest nim prostata, która stymulowana za pomocą palców, czy wibratora daje wiele przyjemności. Świetnym sposobem na stymulowanie faceta jest również seks na hiszpana. Penis faceta ociera się o ściśnięte piersi kobiety, co daje wspaniałe wrażenia wzrokowe, ale również idealną stymulację. Warto, by podczas takich pieszczot była używana wazelina. Dobrym wstępem do pełnego stosunku lub jego zastąpieniem jest pozycja 69, którą uwielbiają mężczyźni. Najczęściej kobieta znajduje się na mężczyźnie i jednocześnie pieszczą swoje strefy intymne za pomocą ręki lub ust. Podczas takich pieszczot nie musimy martwić się np. o skuteczność prezerwatyw, które dobrze założone dają nam około 98% zabezpieczenia przed ciążą i chorobami. Należy jedynie uważać, by preejakulat i nasienie po ejakulacji nie przeniosło się w okolicę pochwy.

 

Jak przedłużyć stosunek?

 

Wiele osób zastanawia się jak wydłużyć stosunek? Ważne, by podczas seksu partnerzy nie starali się spieszyć. Można zwalniać tempo, kiedy partner poczuje, że jest bardzo podniecony.

 

Na czym polega miłość grecka?

 

MIłość grecka to inaczej seks analny i może być uprawiany przez pary heteroseksualne i homoseksualne. Ważne, by oboje partnerzy byli zrelaksowani, a przede wszystkim by być delikatnym i użyć wcześniej wazeliny lub specjalnego żelu nawilżającego.

 

Jak zrobić loda?

 

Miłość francuska jest prawdziwą sztuką, niezależnie od tego, czy chodzi o facetów, czy kobiety. Zrobienie loda, czyli pieszczenie ustami penisa może odbywać się na wiele sposobów. Można penisa włożyć w całości do ust i ssać go przesuwając się z górę i w dół lub jedynie językiem pieścić cały jego trzon oraz okolice cewki moczowej, co bardzo podnieca mężczyzn. NIe zapominajmy przy tym o bardzo podatnych na pieszczoty jądrach, które możemy lekko ssać albo gładzić ręką.

 

Czym jest aseksualizm?

 

Aseksualizm został sklasyfikowany jako orientacja seksualna. Osoby aseksualne nie odczuwają podniecenia seksualnego, ani nie potrzebują seksu.

 

Pozycja misjonarska -wady i zalety

 

Pozycja ta jest pozycją często wybieraną podczas pierwszego razu. Ma ona jednak kilka wad, m.in. podczas tej pozycji kobieta nie może kontrolować tempa stosunku, nie może również pieścić łechtaczki. Zaletą natomiast tej pozycji jest bliskość partnerów. Możemy podczas seksu przytulić się, czy całować.

 

Na czym polega ejakulacja

 

Ejakulacja, czyli inaczej wytrysk związany jest z podnieceniem u mężczyzny, ale często dochodzi do niego nieświadomie, np. podczas snu. Podczas jego trwania z członka wydostaje się nasienie. Ejakulacja łączy się z orgazmem, kiedy w trakcie stosunku mężczyzna jest bardzo podniecony, a orgazm z ejakulacją go kończy.

 

Co to stulejka?

 

To schorzenie u mężczyn, które uniemożliwia lub utrudnia ściągnięcie napletka. Z powodzeniem jest leczone operacyjnie.

 

MIchalina Wisłocka – czego nas nauczyła?

 

Ta bardzo odważna Pani naukowiec nauczyła nas przede wszystkim nie wstydzić się swojej seksualności. Pokazała Polkom i Polakom, że mogą przeżywać seks jako wspaniałe doświadczenie. Prowadziła badania na temat seksualności Polaków, dzięki czemu wiele osób otworzyło się na nowe doznania łóżkowe i zmieniła nasze nastawienie do seksu.

 

Author:

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Witryny szklane w przestrzeni publicznej i mieszkalnej

Stosując efektowną taflę szkła w aranżacji domu lub obiektu publicznego, podkreślamy jego nowoczesny, niebanalny charakter. Witryny szklane, czy to w...

Zamknij