Czym miejsc miłość po hiszpańsku?

Seks po hiszpańsku to nic innego jak po prostu stosunek międzypiersiowy. Miłość hiszpańska polega zatem na wsunięciu męskiego członka pomiędzy kobiece piersi i aktywne pocieranie nim o skórę. Penis napotyka wówczas swoisty opór, który przekłada się na możliwość odczuwania doznań, które są zbliżone do tych, które są odczuwalne w momencie penetrowania kobiecej pochwy. Uprawienia seksu hiszpańskiego może prowadzić do seksu oralnego. Liczba par, które zdecydowały się ten rodzaj uprawiania miłości twierdzi, że jest to bardzo podniecająca forma seksu. Jeśli zastanawiasz się na tym, czy nie wprowadzić tego rodzaju seksu do swojego życia erotycznego, to z pewnością przyda Ci się odrobina informacji na temat tego, od czego i w jaki sposób powinno się rozpocząć tego typu przygodę.

 

Wszystko na temat miłości po hiszpańsku.

 

Seks „na Hiszpana” polega na pocieraniu penisem o skórę pomiędzy biustem kobiety. Partnerka powinna w początkowej powiedzieć partnerowi, gdzie życzy sobie, aby skierował on swój wytrysk. Niektóre panie nie lubią czuć męskiej spermy na swojej twarzy oraz w ustach. Dlatego też partner powinien mieć świadomość tego czy ma dość na szyje, twarz czy właśnie na wspomniane usta. Żadna ze stron nie powinna zmuszać się do rzeczy, które powodują poczucie dyskomfortu. Seks po hiszpańsku powinien stanowić przyjemność zarówno dla partnera jak i pranerki seksualnej.

 

Czy miłość hiszpańska jest zarezerwowana tylko dla kobiet z dużym biustem?

 

Oczywiście, że nie. Nawet jeśli Twoje piersi są niewielkie to nie dyskwalifikuje Cię to uprawiania tego rodzaju seksu. Wystarczy, że zsuniesz swoje piersi do siebie, tak, aby przylegały do penisa partnera. Jeśli jednak nadal nie daje to pożądanego efektu, możesz wspomóc się dłonią. Najważniejszym jest, aby partnerzy odnaleźli wygodną dla siebie pozycję. W tym rodzaju seksu ważna jest sama czynność ocierania, wykonywane ruchy, wspomniana pozycja oraz giętkość. To bardzo podniecający rodzaj seksu. Jest tak zarówno dla partnerki, jak i partnera. Wiele par ceni sobie miłość hiszpańską i uznaje ją za doskonały sposób na urozmaicenie zabaw w łóżku.

 

Author: Redaktor Naczelny

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy czujesz się szykanowany w swojej pracy?

Prześladowanie w pracy- czym jest i jak się przed tym bronić? Prawo Pracy w praktyce. Wiele osób pracujących w różnego...

Zamknij