Gdy mężczyzna ma problem

Ogromny stres, z jakim borykamy się każdego dnia u niektórych osób może powodować nieprzyjemne reakcje fizjologiczne. W przypadku mężczyzn może się on wiązać nawet ze spadkiem popędu płciowego i trudnościami z erekcją. Wówczas koniecznie warto szukać pomocy i próbować zwalczyć chorobę zanim negatywny stan się pogłębi. Mężczyźni mogą poszukiwać pomocy u psychologów i seksuologów (lekarzy o takiej specjalizacji jest jednak dość mało). Zdarzają się także przypadki, gdy dobrą pomocą może służyć urolog, a nawet ginekolog, który docelowo leczy przecież przede wszystkim przypadłości kobiet.

Mężczyźni nie lubią chodzić do lekarza, nie lubią także mówić innym o swojej słabości, jednak pozostawanie z nią sam na sam może spowodować tylko dalsze stresy i pogłębić problem.

Partnerka mężczyzny, u którego pojawiły się zaburzenia seksualne koniecznie musi wykazać się znaczną delikatnością i cierpliwością, ponieważ tylko wówczas będzie stanowiła dla swojego partnera odpowiednie wsparcie i potrzebną mu pomoc.

Author:

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Problemy z poczuciem własnej wartości

Gdy młody człowiek dojrzewa zaczyna w krótkim czasie inaczej spoglądać na życie i swoje relacje z innymi ludźmi, poszukuje sensu...

Zamknij