Karnet na siłownie jest dobrym sposobem na zwiększenie motywacji w firmie

W życiu najważniejsza jest równowaga pomiędzy wszystkimi sferami. Teza ta sprawdza się szczególnie w przypadku osób wykonujących stresującą pracę. By nie ulec wypaleniu zawodowemu, by obawa o wykonanie obowiązków służbowych nie paraliżowała całkowicie i uniemożliwiała swobodne funkcjonowanie poza zakładem pracy, należy znaleźć jakąś odskocznię. Może być nią sport.

 

Korzyści nie tylko dla ciała

 

Mając karnet na siłownie w ręku, można regularnie ćwiczyć i utrzymywać dobrą kondycję psychofizyczną. Jak wiadomo, sport wpływa pozytywnie nie tylko na sferę fizyczną, czyli utrzymuje mięśnie, ścięgna, aparat ruchu, w idealnym stanie. Aktywność ruchowa odstresowuje, pozwala nabrać dystansu do rzeczywistości.

Karnet na siłownie stał się ostatnio bardzo popularnym produktem. Wszystko za sprawą rozwoju pracowniczych programów motywacyjnych. Od niedawna firmy odkryły, że fundując załodze kartę wstępu na obiekty sportowe (siłownie, baseny, kluby fitness, sauny, salony spa itd.), mogę ją skutecznie zachęcać do wydajniejszej pracy. Z karnetem na siłownię członkowie zespołu czują się bardziej docenieni, więc bardziej angażują się w sprawy przedsiębiorstwa. Wzrasta też ich lojalność.

Author:

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
HoReCa TV zapewnia dotarcie z reklamą do klientów lokali gastronomicznych

W dobie chaosu informacyjnego, gdy każdy z nas atakowany jest zewsząd milionem komunikatów i bodźców o różnym charakterze, dotarcie z...

Zamknij