Nagradzanie za efektywną pracę

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że efektywny pracownik dla każdego pracodawcy jest cenniejszy niż złoto. Nic zatem dziwnego w tym, ze coraz częściej możemy usłyszeć o różnego rodzaju programach, które mają za zadanie nagradzania naszych pracowników. Na pewno jednym z lepszych systemów tego typu jest benefit.

Jeśli mówimy o tym systemie na pewno nie można nie wspomnieć o jednym z jego elementów jakim jest karta sportowa. Dzięki takiej karcie możemy spędzać wolny czas w miejscach, które oferują nam różnego rodzaju aktywność fizyczną. Jeżeli zostaliśmy nagrodzeni tego typu kartę możemy wstąpić do wielu instytucji na terenie naszego kraju.

Obecnie tego rodzaju karty są akceptowane przez większość siłowni i tym analogicznych placówek w Polsce. W zależności od karty może nam ona udostępniać wejścia całkowicie za darmo lub pokrywać koszty tylko w części. Niemniej jednak i tak jest to bardzo ciekawa forma nagradzania najbardziej efektywnych pracowników. Z pewnością motywacja do pracy takiego pracownika wzrasta.

Author:

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody dla najlepszych pracowników

Każdy pracownik, który dopiero co przybywa do nowej pracy chce się pokazać z jak najlepszej strony co oczywiście jest zrozumiałe....

Zamknij