Oferta na kartę – jakie są zalety tego rozwiązania?

Telefon i Internet na kartę to rozwiązania, które dają bardzo dużo możliwości. Dzięki takiej opcji ofertę można dopasować do własnych potrzeb i możliwości finansowe. Jakie są zalety oferty na kartę?

Telefon na kartę – elastyczność i wygoda

Decydując się na numer na kartę, mamy możliwość dopasowania oferty do własnych, indywidualnych potrzeb. Można dopasować zarówno ilość minut, jak i SMS-ów, MMS-ów, a także gigabajtów do wykorzystania przez tydzień lub też miesiąc. Obecnie w ofercie na kartę różnych operatorów komórkowych znajdziemy połączenia i wiadomości bez limitu, pakiet Internetu o wartości kilkunastu gigabajtów, a także różną długość umowy. W ofercie na kartę sieci Virgin Mobile znajdziemy także ciekawe pakiety mini, za które zapłacimy nawet…3 złote miesięcznie! Co składa się na tak niewielką kwotę? Wbrew pozorom całkiem dużo, bo 300 megabajtów transferu, 30 minut na połączenia i 30 SMS-ów do każdego. W dzisiejszych czasach taka oferta może wydawać się niewystarczająca, jednak będzie świetnym rozwiązaniem np. w sytuacji awaryjnej. Opcja 3 zł/mies. będzie również ciekawą opcją dla seniorów, którzy nie praktykują pisania wiadomości tekstowych, a z połączeń korzystają bardzo rzadko. Osobom, którym taka ilość danych nie wystarczy, poleca się pakiet #MINI 9, który posiada dziesięciokrotnie większą ilość SMS-ów, minut, a także 1 GB Internetu. Więcej informacji na ten temat pojawia się pod adresem https://virginmobile.pl/oferty/karta.

Jakie są zalety Internetu na kartę? Jaki pakiet wybrać?

Internet mobilny na kartę daje wiele możliwości i niewątpliwie dużą niezależność. Jego zaletą jest brak wiążących zobowiązań, a także możliwość korzystania z niego w trakcie podróży albo wakacji. Wybierając Internet na kartę, warto przyjrzeć się ofercie danego operatora, a więc prędkości przesyłanych danych, pakietu danych czy też zasięgu. Im większy pakiet danych, tym więcej możliwości. Ofertę operatora warto również sprawdzić podczas bezpłatnego okresu próbnego, o ile oczywiście operator daje nam taką możliwość. Dzięki temu dowiemy się, czy dana oferta spełni nasze oczekiwania, a Internet będzie działał bez zarzutu w miejscu, w którym najczęściej z niego korzystamy. Oprócz możliwości testowania danego pakietu zasięg operatora można w bardzo łatwy sposób sprawdzić na stronach telekomu. Poza tym dużą zaletą Internetu na kartę jest fakt, że w niektórych przypadkach płacimy wyłącznie za taką ilość danych, jaką wykorzystamy. Operator nalicza określoną stawkę za każdy użyty megabajt, co w porównaniu do abonamentu, przekłada się na bardzo korzystną opłatę miesięczną.

Author: Redaktor Naczelny

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zabezpieczenie płodności – mrożenie komórek jajowych

Poważne choroby wymagające długotrwałego leczenia sprawiają, że wiele kobiet musi odłożyć decyzję o macierzyństwie na później. Jednak im starsza kobieta,...

Zamknij