Olśniewający uśmiech? To możliwe

Marzysz o olśniewającym uśmiechu gwiazdy filmowej? To możliwe. W dzisiejszych czasach stomatologia estetyczna potrafi zdziałać cuda. Jeśli sen z powiek spędzają Tobie szare, przebarwione zęby, warto postawić na profesjonalne wybielanie w gabinecie dentystycznym.

Śnieżnobiałym zębom szkodzi wiele czynników. Palenie papierosów, picie kawy i mocnej herbaty powoduje, że na zębach pojawiają się przebarwienia, które trudno usunąć podczas codziennego szczotkowania. Także spożywanie niektórych pokarmów powoduje, że szkliwo staje się matowe i coraz bardziej szare. Stosowanie past wybielających na niewiele się zda. Po pierwsze – ich skuteczność jest wątpliwa. Uśmiechnięte modelki o śnieżnobiałych zębach na pewno nie mają takiego uśmiechu dzięki paście. To raczej efekt zabiegów dentystycznych lub telewizyjnych trików. Jeśli jednak zdecydujesz się na pastę wybielającą, musisz mieć świadomość, że jej aktywne składniki mogą być niebezpieczne dla szkliwa i płytki zębowej. Za pomocą past wybielających możemy narobić sobie jeszcze więcej szkód w uzębieniu.

 

Author:

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gdy planujesz zostać mamą

Świadoma decyzja o powiększeniu rodziny powinna być przygotowana odpowiednim przygotowaniem nie tylko do porodu, ale też do ciąży. Przyszła mama,...

Zamknij