Oryginalny prezent dla szefa

Dla szefa lubiącego sportowe auta świetnym prezentem będzie przejazd Lamborghini po torze wyścigowym. Osobom o spokojniejszych usposobieniach warto podarować lot balonem. Dla pasjonatów bezdroży świetnym prezentem będzie jazda Off Road po bezdrożach.

Wybierając prezent dla szefa, należy uważać, aby nie być posądzonym o nadmierną poufałość. Taki podarunek powinien być wyważony i oryginalny.

Jazda sportowymi samochodami – Lamborghini Galardo, Nissan GTR, Audi R8

Jazda takimi pojazdami, jak Lamborghini Galardo czy Nissan GTR, to marzenie każdego fana motoryzacji. Jeśli szef lubi szybką jazdę, świetnym prezentem będzie podarowanie mu biletu na profesjonalny tor wyścigowy, gdzie będzie mógł spróbować swoich sił za kierownicą jednych z najszybszych pojazdów na świecie. Lamborghini Gallardo czy Ferrari 458 Italia przyspieszają do 100 km/h w czasie poniżej 4 sekund! Wszystko odbywa się pod czujnym okien doświadczonego instruktora, który odbędzie podróż na fotelu pasażera. Podczas jazdy podpowie on, jak najlepiej wchodzić w zakręty oraz jak osiągać maksymalną prędkość pojazdu. Każdy uczestnik atrakcji może przejechać się kilkoma autami, aby porównać ich moc oraz znaleźć swoje wymarzone auto. Dla fanów sportowych samochodów nie ma lepszego podarunku niż przejażdżka Lamborghini. Prezent ten jest dostępny na torach wyścigowych w Warszawie, Poznaniu, Radomiu, Trójmieście i Kamieniu Śląskim. Jest to również świetna okazja na podarunek z okazji urodzin.

Lot balonem – niespodzianka dla fanów podniebnych wrażeń

Lot balonem to oryginalny prezent dla osób lubiących przestworza. Skoki na bungee, paralotni lub ze spadochronem są stosunkowo popularną rozrywką. Tradycyjny lot balonem to przeżycie, które gwarantuje niezapomniane emocje, podczas którego uczestnik ma okazję zobaczyć świat z lotu ptaka. Jest to zarazem jeden z najbezpieczniejszych środków transportu. Każdy lot balonem jest prowadzony przez profesjonalnych pilotów, którzy mają przebytych tysiące podobnych podróży. Lot balonem to pomysłowy prezent dla wszystkich fanów podniebnych wrażeń. Jest to świetny podarunek dla szefa.

Jazda Off Road – prezent dla miłośników bezdroży

Dla wszystkich miłośników bezdroży, jazda Off Road jest świetną okazją na oryginalny prezent. Podczas atrakcji, uczestnik wsiada do pojazdu napędzanego na cztery koła i musi pokonać wybrany odcinek w jak najkrótszym czasie. Trasa wiedzie poprzez tereny błotniste, piaszczyste i górzyste. Podczas przejazdu na fotelu pasażera będzie czuwał instruktor, który na bieżąco będzie tłumaczył zasady poruszania się po danej nawierzchni. Jazda Off Road jest wspaniałym prezentem dla wszystkich miłośników jazdy terenowej.

Author: Redaktor Naczelny

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wieniec pogrzebowy – jakie kwiaty wybrać na pogrzeb?

Wieniec pogrzebowy jest bardzo ważnym elementem pochówku. Wiąże się on z ceremonią ostatniego pożegnania. Zazwyczaj składa się kwiatów o stonowanej...

Zamknij