Piękno za wszelką cenę

Kobiety przywiązują ogromna wagę do swojego wyglądu, który niejednokrotnie staje się dla nich przyczyną (przynajmniej we własnym mniemaniu) ich pozycji społecznej, powodzenia towarzyskiego itp.

W związku z tym wiele pań dąży do piękna idealnego – jak wiemy jednak, piękno takie nie istnieje obiektywnie, a każda kobieta może być przecież śliczna w odmienny sposób, na jej urok składa się bowiem także osobowość, styl bycia, poczucie humoru itp.

Specjalista pomoże?

Niektóre panie w dążeniu do perfekcji korzystają z pomocy specjalistówlekarz medycyny estetycznej. Chirurg plastyczny staje się artystą, który ma za zadanie urzeczywistnić subiektywną wizję piękna pacjentki. Niestety, nie zawsze jest tak, że operacja czy zabieg skończą się zadowoleniem pacjentki (choć w wielu przypadkach kobiety są zadowolone). Wówczas być może warto zrewidować sensowność takich zabiegów i skorzystać ze specjalistycznej pomocy.

Psycholog pomoże nam wówczas poszukać psychicznych źródeł niezadowolenia z własnego wyglądu i uleczyć kompleksy.

Author:

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
W zdrowym ciele…

Jeśli chcemy na długie lata zachować dobre samopoczucie i niegasnącą energię, koniecznie powinniśmy przywiązywać odpowiednią wagę do tego, co jemy....

Zamknij