Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

W ramach 6 edycji Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie zapraszamy  w dniach 5-7 września na bezpłatne, otwarte warsztaty, na których znajdziesz przepis na szczęście i spełnienie we wszystkich sferach!

Ponad 100 najlepszych lekarzy, trenerów i specjalistów z kraju i z Europy poprowadzą otwarte wykłady w zakresie zdrowia, biznesu, psychologii, ruchu, permakultury oraz slowlife. Będziesz mieć okazje nie tylko zaczerpać od nich garść wiedzy ale również w praktyce wykorzystać ukryty w sobie potencjał.

Dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie, przygotowane zostały zajęcia z zakresu medycyny integralnej. Bożena Żak-Cygan poprowadzi warsztat wg Kuchni 5 przemian, dzięki czemu dowiesz się, na czym polega właściwe odżywianie.

Dr Beata Pieczyńska i Piotr Burek przedstawią prawdy i mity o oczyszczaniu, co pomoże Ci zregenerować swój organizm.

Prof. dr hab. n. farm. Kazimierz Głowiak poprowadzi warsztat o leczeniu chorób poprzez leki roślinne, a lek. md. dr Tomasz Nocuń omówi wpływ diety na choroby cywilizacyjne.

Prof. n. Med. Teresa Kulik oraz dr n. Med. Anna Pacian uzmysłowią jak styl życia wpływa na nasze zdrowie.

Poznasz tradycyjne systemy leczenie wg TCM, hirudoterapię, akupunkturę, sztukę kręgarstwa i wpływ dobrego masażu. Warsztaty dostarczą Ci wiedzy, dzięki której utrzymasz idealny lub polepszysz stan swojego zdrowia.

 

Dołącz do nas:

https://www.facebook.com/events/266597563536947/?fref=ts

Program i więcej informacji:

http://warsztatysmakujzycieeuropejskifestiwalsmaku.wordpress.com/

http://cs.unlimitedgroup.pl/

Zapisy:

[email protected] – w treści imię i nazwisko, nr telefonu, nazwa warsztatów

 

Author:

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nebulizacja – nowoczesna metoda podawania leków

Nebulizacja – nowoczesna metoda podawania leków Podawanie leków dzieciom to nie lada wyzwanie! Dzieci często kapryszą, są niespokojne

Zamknij