Wysoka motywacja pracowników – jak to osiągnąć?

W życiu każdej firmy przychodzi czas, w którym spada wydajność załogi. Pracownicy przestają starać się tak jak dotychczas. Wciąż jednak stanowią wartość przedsiębiorstwa, dlatego nie można się ich pozbyć. Zresztą rekrutacja i wdrożenie nowych osób zajmuje czas i pochłania pieniądze. Istnieje inny niż groźba zwolnienia sposób na to, aby motywacja pracowników była duża.

 

Dodatki do pensji o charakterze niepieniężnym

 

Chodzi o pozapłacowe świadczenia, czyli wszelkiego rodzaju bonusy pod inną niż pieniądze postacią. Mogą to być dofinansowania do wczasów, kupony rabatowe, karty promocyjne, karnety na siłownię, karty wstępu do różnych obiektów, zniżki na usługi.

Takie właśnie sposoby wynagradzania załogi proponuje firma Benefit Systems S.A. specjalizująca się w motywowaniu pracowników. Informacje o spółce oraz charakterystyka stworzonego przez nią programu znajdują się na stronie http://benefitsystems.pl.

Dowiadujemy się z niej, że to przedsiębiorstwo rodem z Warszawy powstało w 2000 roku i jako jedno z pierwszych zajęło się benefitami, czyli pozapłacowymi dodatkami do pensji. Początkowo firma oferowała bonusy o charakterze finansowym, by później zająć się świadczeniami motywacyjnymi z obszaru sportu i rekreacji. Dzisiaj Benefit Systems proponuje różne narzędzia zwiększania zaangażowania załogi i jej lojalności względem pracodawcy.

Author: Redaktor Serwisu

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
W jakich przypadkach przeprowadza się szlifowanie zębów u dzieci?

Wzrost zębów u dzieci nie zawsze przebiega tak, jak powinien. Żeby skorygować niedoskonałości rozwojowe, należy wykonać pewne zabiegi. Jednym z...

Zamknij