Zalety systemu kafateryjnego

Wielu z nas nie ma pojęcia o tym czym jest system kafeteryjny i rzecz jasna nie może nas to w jakimś wielkim stopniu dziwić. Takie gratyfikacje, mimo, że są coraz bardziej popularne to wytrzepują jednak tylko w większych firmach na ternie naszego kraju. Jeżeli jakiś pracodawca decyduje się na taki program to daje on możliwość korzystania swoim pracownikom z wielu miejsc na terenie Polski. Mogą to być tak rożnego rodzaju kina, baseny, jak i siłownie. Niemniej jednak nie tylko do takich miejsc ogranicza się owy program.

Coraz częściej gratyfikacja jest karta żywieniowa, która pozwala nam w wybranych punktach zjeść posiłek zupełnie za darmo. Jest tak w sytuacji kiedy nie przekracza on wartości naszej karty. Jeżeli tak się stało to nie ma wielkiego problemu, ponieważ różnica może tutaj zostać pokryta w inny sposób. Przykładowo możemy ją pokryć płacąc gotówką lub też swoją kartą kredytową. Warte uwagi jest tutaj to, że jeżeli taki posiłek jest tańszy aniżeli wartość karty to różnica nie jest nam zwracana.

Author: Redaktor Naczelny

Share This Post On
Przeczytaj poprzedni wpis:
Usuwanie zębów pod narkozą

Choć o zdrowie swoich zębów dbamy jak najlepiej, to jednak wizyty u dentysty się nie uniknie. Minimalny stan chorobowy bardzo...

Zamknij