22 lipca, 2024

Gdy niespodziewane problemy na drodze pokrzyżują Twoje plany, „Pan pomoc drogowa” jest tu, aby Ci pomóc. Nasza firma specjalizuje się w pomocy drogowej, holowaniu pojazdów, wymianie opon i drobnych naprawach mechanicznych. Działamy na terenie całego Śląska i całego kraju, oferując usługi 24/7.

Holowanie pojazdów

Nasza laweta jest przygotowana do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych, które uległy awarii na drodze lub uczestniczyły w wypadku. Holujemy także duże pojazdy, takie jak TIRy. Nasze usługi są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zarówno jako autopomoc, jak i warsztat samochodowy.

Drobne naprawy mechaniczne

Oferujemy również drobne naprawy na drodze, takie jak uruchomienia samochodu, odpalenia, zmiana koła i inne. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci wrócić na drogę jak najszybciej.

Szybki dojazd na miejsce

Nasze lawety można spotkać na terenie całego województwa śląskiego. Na miejsce dojeżdżamy do max. 15 minut od momentu zgłoszenia, dzięki czemu możemy błyskawicznie docierać w różne części miasta o każdej porze dnia i nocy.

Kompleksowa pomoc drogowa

Oferujemy holowanie samochodów na terenie Śląska oraz całego kraju. Nasza laweta jest przygotowana do przewozu samochodów osobowych oraz dostawczych, tych które uległy awarii na drodze lub uczestniczyły w wypadku/kolizji. Pracujemy 24H/7 przez 7 dni w tygodniu, zarówno autopomoc jak i warsztat samochodowy. Zadzwoń do nas pod nr tel. 506-337-488.